Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok rendesen aludni?

Miért nem tudok rendesen aludni?

Figyelt kérdés

Összevissza álmodom mindenféle butaságot.Ettől reggelre fáradtnak érzem magam és egésznap az álmok hatása alatt vagyok.

Ráadásul összevissza képzelgek mindenféle képtelen dolgot,például hogy egér van az ágyamban és ilyenkor felpattanok és csak állok h miért volt ez .

Nagyon nem tudom kipihenni magam így.

Lefekvés előtt direkt nem szoktam enni,mert úgy olvastam h az idézhet elő rossz álmokat.

Kérlek segítsetek! :(



2013. ápr. 5. 10:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén,lassan 1 hónapja azt álmodom hogy terhes vagyok.

Vagy hogy van egy kisfiam.

És vele meg a párommal a minden napi életet.

Szóval most éjjel terhes gondozáson 'voltam' ... :D

2013. ápr. 5. 13:09
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt hittem, valami horrort álmodsz:D Pároddal együtt vagy akit szeretsz, van egy vagy két gyereketek, szerintem ez nem rémálom:):) Hát mást sajnos akkor nem tudok javasolni, csak hogy szerintem feküdj le korábban; végülis akkor regenerálódsz.. Én nem gondolnám, hogy ez a fáradtság ezek miatt az álmok miatt van. Lehet, hogy stresszelsz valamin, vagy félsz, mert még mondjuk nem vagy felkészülve az anyaságra akár anyagilag, és akkor attól tartasz tudat alatt, hogy teherbe esel, hát szerintem védekezzetek;) Bocsi am, én nem vagyok semminek se nagy szakértője, csak begépeltem, mit gondolok:):)
2013. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Még csak 21 éves vagyok,ő 23...sehogy nem vagyunk felkészülve :D

köszi a válaszaidat,megfogom próbálni :)

2013. ápr. 5. 21:04
 14/14 anonim válasza:
Nekem sokat segít, ha lefekvés előtt olvastam, de semmi ijesztő borzongásos-sztorit, hanem valami kellemes lányregényt :) Valamint segíthet, ha beszélsz erről a pároddal, biztosan megnyugtat Téged. És igyál citromfűteát, tényleg használ, vagy szedj Nervenpflege-t (gyógyszertárban megkapod, gyógynövényes bogyóka, 1500 ft körül van), én csak ajánlani tudom :)
2013. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!