Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a csomó a fülemnél?

Mi lehet ez a csomó a fülemnél?

Figyelt kérdés
Pár hónapja észrevettem, hogy a bal fülem előtt a fülcimpa környékén van egy kemény csomó, talán mozgatható is egy picit, de ezt nem tudom pontosan mert lehet csak a bőr csúszkál rajta. De tegnap észre vettem hogy már közelebb van a fülemhez, nem ott van ahol volt. Az ínyem be van gyulladva az oldalt és arról van egy lyukas fogam. Létezik hogy nyirokcsomó? Az arrébb tud menni, esetleg az előző elmúlt és most másik duzzadt meg? Olyan ideges vagyok, pánikbeteg is ráadásul, így jobban ráparázok! :(

2013. ápr. 7. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen létezik. hogy ez nyirokcsomó megnagyobbodás lehet! Pár éve a fiamnál ugyanez volt. A frászt hozta ránk. Orvosról-orvosra jártunk. Szerencsére a felírt gyógyszerek megették hatásukat. EltŰnt a csomó.
2013. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!