Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja elkezdett fájni az...

Pár napja elkezdett fájni az alhasam a bal oldalon, hogyha felállok, és járok. Egy idő után azomban általában elmúlik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Amikor ülök, vagy fekszem, nem érzem, esetleg csak bizonyos mozdulatoknál. Elmúlhat magától, vagy lehet akár súlyos is? Amúgy egy 17 éves lány vagyok. Ha valaki tud/sejt valamit, válaszoljon légyszi!

2013. ápr. 7. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Bal oldalon legtöbbször a vastagbél úgynevezett szigma bél szakasza szokott fájni, vagy görcsösen összehúzódik vagy ha szorulásod van a benne lévő széklet feszíti.

Esetleg, ha a bal petefészekben van egy cisztád az tud még itt fájdalmat okozni.

2013. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rengetegminden lehet. meg persze sulyos is lehet mivel a sulyos betegsegeknek is csak egyszeru tunetei vannak. Na persze 17evesen nem kell aggodni, csak azt akartam ezzel mondani, hogy ennyibol nem lehet tudni, talalgatni foleg nem erdemes.


Haziorvoshoz menj el kerdezd meg mi okozhatja, aztan ha nem


nni.

2013. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

talal semmi rendelleneset ahogy megtapogatja a hasad, akkor nogyogyasz. vagy majd az orvos ugyis utba igazit.


nekem egyebkent hasonlo fajdalmaim emesztesi prpblematol voltak.


(Elozo vagyok, telefonrol csak 2be sikerult elkuldeni bocsi)

2013. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Remélem, magától is elmúlik hamarosan, de ha nem, akkor majd elmegyek valahova.

2013. ápr. 8. 11:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, azt mondta, h előző nap megerőltettem csak az izmot, amiatt gyulladt/görcsölt be. Nem nagy baj szerencsére, úgyhogy el fog majd múlni. :)
2013. ápr. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!