Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi az a nap citromfű...

Mennyi az a nap citromfű mennyiség, ami még elfogadható?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

olyan hatást szeretnék elérni, mintha legalább 1 liter bort meginnék, amolyan kicsit ellazult állapotot.

Arra gondoltam elkészítenék három 0.5l-es üvegbe 2-2-2 citromfüvet és hozzá lenne még elosztva 3 doboz alkoholmentes sör, a benne lévő komló miatt.


Ezt így kb. 5-6 órán belül meginnám. Szerintetek milyen hatása lenne?

Kipróbáltam, hogy megiszom reggel és este 1 filter citromfüvet ( herbáriás ), de alig érzem a hatását, mondhatni semmi.


Szerintetek amit fent írtam nem lesz sok egy napra? Vagy a citromfű nyugodtan fogyasztható meghatározatlan dózisban is?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. ápr. 8. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A citromfüvet nem tudod túladagolni,de ha lehet ne filtereset használj.
2013. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért a filteres sokkal tompább lenne, és miért rosszabb a filteres? :S
2013. ápr. 8. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
A filteres gydenge nagyon. Alkalmanként ha nagy gáz van szoktam 1 l vízbe 3 evőkanál citromfüvet tenni és azt iszogatom. Nagyon jó pánik és depresszió ellen.
2013. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez jól hangzik. :)

Akkor ha én mondjuk elviszek 2db 1.5l-es ásványvizes üvegbe nem lesz nagyok ha bele akár 4 evőkanálnyi citromfüvet raknék üvegenként? Vagy a hármat is jó eséllyel megérzem már? :D

Milyet márkájút szoktál venni?

2013. ápr. 9. 01:19
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, kapkodtam...

A 4 kanál előtt "nagyon sok" akart lenni a szó. D

2013. ápr. 9. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!