Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon nagyon fáj a szemem,...

Nagyon nagyon fáj a szemem, alig bírom nyitva tartani mit csináljak vele hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Tegnap kutyám ölembe volt,aztán készülődtünk már sétára én meg a fülébe súgtam hogy séta,erre felugrott hirtelen a bajsza ami elég hosszú és hegyes persze beleállt a szemembe. Nagyon fájt,este is még fájdogált,ma reggelre viszont az egész szemem bedagadt,nagyon vörös,könnyezik és nagyon fáj:S Szemcseppet délután veszek azon kívül mit tehetnék? Alig bírom nyitvatartani,nagyon szúr..

Mikor lesz jobb? Milyen szemcseppet javasoltok?



2013. ápr. 9. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

szemészt javasolok és majd ő ír szemcseppet

megsérülhetett a retina, bekerülhetett baktérium, ez nem játék, egyébként meg a megfelelő szemcsepp vélhetően vényköteles

2013. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy menj el a szemészetre.
2013. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát mire oda bekerülök már jól is leszek szerintem:) Meg annyira nem érzem súlyosnak,csak azért a komfortérzetemet zavarja hogy szúr meg fáj meg ugye a könnyezés,de nincs benne semmi csak piros meg a szemhéjam meg van dagadva kicsit.

Szemészetre meg gondolom kell időpont.

2013. ápr. 9. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!