Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 15-20 évre előre vetítve mit...

15-20 évre előre vetítve mit "jósolsz" Magyaroszágnak? Hol fogunk vajon tartani? Jobb avagy rosszabb helyzet lesz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó lekapcsolja majd a villanyt...
2013. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
... és csukja be a kaput!
2013. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jós , de muszáj reménykedni és hinni.

Én kívánok minden jót, feltámadást és dicsőséget.

2013. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Európa egyik legszegényebb országa leszünk. A jelenlegi "fejlődési" pálya máshová nem is vezethet.
2013. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:

rosszabb.a privatizációval átlendültünk a holtponton:nincs már a magyar gazdaságnak önfenntartó ereje.nincs termelés,nincs export,nincsenek kis-és középvállalkozások.szét lehet nézni európában:már ausztriában is minden kis településnek van ipari parkja,ott dolgozik a helyi lakosság normális fizetésért.a városokat ne is említsük,el lehet tévedni a cégek dzsungelében.

de visszatérve hazánkra:20 év múlva még jobban eltolódik az öregek-fiatalok aránya,aki külföldre megy az ott fog leadózni mert jóval több nyugdíjat kap,tehát jó esetben stagnálásra van kilátás.Köszönhető mindez az mdf-nek,az antall-kupa-(és a tévé által a mai napig körülrajongott)boross hármasfogat ténykedésének.

2013. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rosszabb lesz. Eddig is egyre rosszabb volt, nem értem, hogy ezentúl miért lenne más.
2013. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi tendencia folytatódik akkor bizony rosszabb lesz! Sőt már régóta csak rosszabb.
2013. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!