Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli szédülés, émelygés és...

Reggeli szédülés, émelygés és hányinger mitől lehet? Van valakinek? Teljesen spontán jön, de miért?

Figyelt kérdés

Szoktam reggelizni, viszonylag rendszeres a napi rutinom, nincsenek menstruációs vagy hasonló problémáim. Egyszerűen csak felébredek, reggelizek, lefürdök és amikor elindulok a melóba a 1,5 órás úton végig azt várom, h na mikor esek össze. Nem pánik betegség, nem vagyok hipohonder, de nagyon ramatyul vagyok reggelenként. A vérnyomásom is elvileg normális.

Mi lehet ez? :S


2009. szept. 23. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhes nem lehetsz?
2009. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy magától az utazástól vagy rosszul? Másfél óra azért elég hosszú idő. Van, aki nem bírja a buszozást vagy autózást, és fél óra utazás után teljesen lesápad, hányingere van, hány is.
2009. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamikor volt a Dedalon tabletta, utazási hányinger ellen. Kérdezd meg a háziorvost, lehet van már más is, korszerűbb.

Mivel utazol? Utazás közben ha busszal mész nem szoktál olvasni? Attól is lehet.

2009. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első!

Nem, nem lehetek szerencsére. :)

Amúgy meg elég régóta van, már vagy 20 gyerekem lehetne. :D


Busz-metró-villamos. Nem gondolnám, hogy az utazástól van, mert délután sosem jelentkezik. Olvasni, olvasok de inkább tele hányom a buszt, mint hogy 1,5 óráig bámuljak ki a fejemből. :S

Én arra gondoltam, hogy valaho tudat alatt a nap kezdéssel van a bajom, attól lehet, de ha valahová 8 előtt el kell indulnom mindig ez van. Márpadig egy héten minimum 6X el kell indulnom korán.

Muszáj lesz orvossal beszélni. :S Csak hát kinek van ideje egy ilyen csekélységért 2 órát üddögélni a rendelőben? :S

2009. szept. 23. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínűleg fáradt lehetsz nagyon. Nekem akkor szokott ilyen lenni, mert a fáradtság, még lejjebb viszi az amúgy is alacsony vérnyomásomat.
2009. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az olvasástól nekem is volt valamikor, azért lehet, mert mást érez az egyensúlyközpontod, mint amit látsz. Ez bezavar. Ha nem akarsz orvoshoz menni, próbáld meg a patikában kérni valamit. Érdekes, hogy délután nem.
2009. szept. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!