Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ébredek mostanában...

Miért ébredek mostanában minden reggel csurom vizesen?

Figyelt kérdés

Újabban mindig korábban felkelek, mint "kellene", és általában csurom víz vagyok;főleg a hátam, nyakam, (fejem hátulja) és a combom izzadt, és közben pedig fázom. Mitől lehet ez?

21/L


2013. ápr. 13. 08:11
 1/7 anonim válasza:
depresszió,szorongás,stressz!vagy történt veled valami olyan dolog mostanában ami komoly traumát okozott.Én sajnos ugyanezekkel a tünetekkel küzdök mióta kiraboltak és majdnem megkéseltek(3 hete történt)
2013. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nálam nem erről van szó, bár elég stresszes vagyok, és depresszióm is van, de mostanában jelentősen javult az állapotom! Nyugodt vagyok, nem stresszelek szinte semmin, és a kedvem is nagyon jó, szóval szerintem nem emiatt lehet... :S Eddig ez nem volt
2013. ápr. 14. 20:35
 3/7 anonim válasza:
Nincs túl meleg a szobában?
2013. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincsen! Bár azóta beállt a jóidő, és azóta kicsit meleg van :D De mikor a kérdést kiírtam, akkor teljesen jó volt az idő, sőt kicsit hűvös is, mert nem fűtöttem az említett probléma miatt
2013. máj. 1. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy lázas? Vagy nem találtál esetleg nagyobb nyirokcsomókat magadon?
2013. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs lázam! Viszont a nyakamon folyton olyan, mintha meg lenne nagyobbodva a nyirokcsomó
2013. máj. 13. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg fogyást, fáradékonyságot, viszketést nem észleltél?
2013. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!