Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert ebredek mostanaban...

Miert ebredek mostanaban minden reggel zsibbadassal a kezemben?

Figyelt kérdés

Mar volt legalabb egyszer, de azt hiszem ketszer is, hogy elojott ez a zsibbadas. Egy ideig akkor is minden reggel zsibbadassal ebredtem, majd egyszercsak elmult. Akkor nem jottem ra, hogy mi okozza. De most, hogy megint elojott, szeretnek rajonni, mi okozza. Nem fekszem el, mert nem ugy fekszem. A minap a 2.5 eves lanyunk hajnalban megebredt, es athoztam kozenk, mert nem akart megmaradni az agyaban. Nagyon ritkan fordul elo ilyen. Ilyenkor utana nem alszok tul melyen, sokszor megebredek. Ahogy hajnalban megebredt, kisse elzsibbadva ebredtem. Aztan meg a rendes kelesi ideig 3-5 alkalommal ebredtem meg, es mindannyiszor zsibbadt a kezem. Altalaban csak az egyik zsibbad, de van, hogy mind e kat kezem. Korulbelul csak csuklotol zsibbad, eleg fajdalmasan, van, hogy soka tart, mire komozgom a zsibbadast, nyomkodom, masszirozom, meg razom is (hirtelen egyet egyet rantok a kezemen csuklobol), mert rajottem, hogy az is segit, valamikor csak a razas segit. Valakinek hasonlo tapasztalata? Mi okozhatja a zsibbadast? Tipp?

Gondoltam arra, hogy esetleg estere tul utoset ettem, vagy keson, vagy tul kozel a lefekveshez, egyik sem allt helyt. Etkezesi szokason nem valtoztattam, ugyanazokat eszem, ugyanazokat iszom. Nem szoktam alkoholt, kavet, szensavas uditot, energiaitalt, kappucsinot, egyebet inni, foleg nem este....teat sem iszom, szinte csak vizet. Es nem emlekszem, hogy mely idoszakban jott ki rajtam. Lehet az ev ezen szakaszan jott ki legutobb is, vagy maskor, mar nem emlekszem. Egyetlen egyre tudok meg gondolni, talan vitamin hiany lehet?


2013. febr. 14. 06:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!