Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináltok, ha lehangoltak,...

Mit csináltok, ha lehangoltak, depressziósak vagytok?

Figyelt kérdés
Sportolok, egészségesen étkezek, ezeket szokták javasolni, d ezek nem segítettek, szóval gondolom nem ilyen alapvető a probléma. Igazából mindig is kicsit, csendesebb, visszahúzódóbb voltam, többször voltam lehangolt, de az utóbbi időben eléggé megerősödött már olyan fizikai tünetei is vannak, mint a hajhullás, pattanás, kellemetlen testszag, remegés, szorongás mindegyik ellen felszínesen próbálok védekezni, de valószínűleg ez a gyökere, és nem tudok mit csinálni, semmitől se vagyok boldog, csak a 2 legjobb barátnőmmel tudok őszintén beszélni, de erről nem is, nem is tudom miért vagyok ilyen ilyen, szóval ti mit javasolnátok? voltatok már így, mit csináltatok, amitől elmúlt?

2013. ápr. 13. 19:55
 1/3 anonim válasza:
Hallgass vidám zenéket.Nézz vigjátékokat.Nekem általában azok segitenek.Vagy még egy jó gyógymód a blogirás.Oda leirhatod érzéseidet,meg mindent.Vagy a napló.Ha valahova vagy valakinek eltudod mesélni,hogy mi nyomaszt,vagy egyszerüen mi a baj,megkönnyebbült leszel.
2013. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szilvásbuktát!
2013. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
előző válaszok csak ideiglenesen segitenek tapasztalatból mondom szerintem párkapcsolat/sex jobban segít =)
2013. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!