Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség! Miért érzem ezt megint?

Segítség! Miért érzem ezt megint?

Figyelt kérdés

Megint felvetődött bennem a kérdés hogy mi lesz velem, ha felnövök ? Annyira rossz, mert egyszerűen nem tudok másra gondolni,pedig csak 18 vagyok és még van egy évem a középsuliból.

De nem ez az első alkalom, már 13 és 17 évesen is depis lettem ettől, csak nehezen tudtam kimászni belőle. Míg mások örülnek neki én rettegek tőle. Lehet ez attól esetleg, hogy búra alatt tartott gyerek vagyok ? Pszichológusnál már voltam, akkor segített, de nem tudom most miért jött elő megint.


2013. ápr. 16. 20:57
 1/1 anonim válasza:
Ha esetleg módodban áll újra elmenni egy pszihológushoz, az lehet, hogy többet érne, mint néhány tanács itt, de szerintem mindenkiben van egy kicsi aggodalom, hogy vajon mi fog történni azután, miután az ember már kikerül a szülők oltalma alól. De ezt nem úgy kell felfogni, mint egy tragédiát. Ez az élettel jár, és hidd el, hogy ebben az időszakban is vannak szép pillanatok :) nézd egy kicsit pozitívan a dolgokat :) és ne aggódj, bizonyára majd te is megállod a helyed! sok szikert :)
2013. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!