Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz, feszültség levezetésé...

Stressz, feszültség levezetésére legpraktikusabb módszer?

Figyelt kérdés
Munkahely, iskola és egyéb magánügyekből kifolyólag, folyamatosan feszült vagyok, mondhatni, hogy már idegbeteg és sajnos egyre gyakrabban robbanok, és olyan embereket bántok meg, akiket valójában nem is akarok. Mivel lehet a leggyorsabban, praktikusabban levezetni a sok ideget?
2013. ápr. 17. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én edzeni szoktam meg futni főleg egyedül mert amikor már a határaimon vagyok ordítok :D Jah és a tárgyak baltával való szétcsapása is segít :D Vegyél egy bokszzsákot vagy üss valamit amitől nem fájdul meg a kezed.
2013. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a futást javasolnám. Egyenletes, hosszú futást.
2013. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Antimod ***** válasza:
100%

Mindenkinek más. Mit szeretsz csinálni? Mi nyugtat meg?

Van, akit a zenehallgatás, mást az intenzív sport, vannak, akiket a lövöldözős játékok vagy a meditáció. Abszolút egyéntől függ.

A sport olyan szempontból tényleg általánosan jó lehet, hogy a mozgás bizonyos vegyületeket termel, amelyek boldogságérzetet "állítanak elő", és stresszcsökkentőek. De az is alkat kérdése, hogy kit mennyire visel meg a sport, mert van, aki gond nélkül elindul futni, másnak meg már az is plusz stressz, ha egyáltalán mozogni kell.

2013. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
futást kipróbálom, köszönöm az ötleteket!
2013. ápr. 17. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj olyan helyre, ahol senki nem hall, és kiabálj egy jó nagyot! :)
2013. ápr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egész nap tudnék üvölteni
2013. ápr. 22. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!