Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 napja mindkét kézfejemen...

Desiree91 kérdése:

2 napja mindkét kézfejemen (főleg a jobbon) a csuklótól az ujjak kezdetéig piros, kiütéses a bőröm és viszket. Hasonlóan néz ki, mint amikor az ember csalánhoz ér. Volt már valakinek ilyen? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Holnap megmutatom a háziorvosnak de kiváncsi vagyok a véleményetekre. Nem emlékszem hogy olyasmihez nyúltam volna, vagy olyat ettem volna, amit eddig nem.

2013. ápr. 18. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Nekem hidegallergiám van, akkor szokott ez lenni. De az is lehet, h rózsahimlő. Ha em voltál még ilyen himlős akkor lehetséges...
2013. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mitől van, de nekem a naptól szokott kiütés lenni a kézfejemen. Majd írj mit mondott az orvos.
2013. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Voltam dokinál, de persze halvány gőze sem volt mi ez. Írt fel egy nyugtató kenőcsöt és mondta, hogy ha nem múlik el, kérjek egy időpontot egy allergiavizsgálatra.

De egyébként én is a Napra gyanakszom, az egyedüli dolog ami változott körülöttem az elmúlt időben csak az, hogy szép tavaszi idő lett, és többet vagyok a szabadban. :O

2013. ápr. 22. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Szinte biztos voltam benne, hogy nem fogja tudni.

Sanszos, hogy a naptól lett neked is. Nekem ez régebben volt, ma már valamiért nem jön ki, de régebben még a homlokom is ilyen kis piros kiütések lettek a naptól.

2013. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!