Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon gáz ha egy srác duci?

Elektronic kérdése:

Nagyon gáz ha egy srác duci?

Figyelt kérdés

Tehát nem kövér, csak van rajta egy kis fölös.

16/F(Főleg a lányok véleményére vagyok kiváncsi, de mindenkiét megfoadom) :)



2013. ápr. 19. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban úgy van ahogy írtad, hogy nem 30, csak mondjuk 5 kiló fölös van rajta akkor engem egy cseppet sem zavarna. :)
2013. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok, itt most biztos kapsz hideget, meleget:)


Nekem sosem jöttek be a "gizda" pasik, számomra az férfiatlan. Egy kis plusz abszolút nem gond, kövér meg nem vagy, ahogy írtad, úgyhogy miért lennél gáz?

2013. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálam nagyon nagy előny ha egy férfi izmos, és nem duci vagy sovány. Ez nekem az mutatja, hogy törödik magával ami nagyon jó jel. nekem volt eg ypicit ducibb pasim de ő annyira űber helyes volt, hogy annyira nem is érdekelt hogy milyen a teste. Szerintem ha kigyúrod magad az mindenképpen plusz pont. (Persze ez alatt nem azt értem hogy 20 kilós izomzatod legyen)
2013. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem a ducibbak jobban tetszenek:D mutatsz képet?:D

L/18

2013. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!