Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! 18 éves srác vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 18 éves srác vagyok, kissé duci és egy kicsit beszédhibás. Ti ezt mennyire találjátok cikinek?

Figyelt kérdés

Én eléggé gáznak találom, hogy néha dadogok egy kicsit és pöszén beszélek(nem mindig beszélek így, de amikor igen akkor is csak annyira, hogy a "z" és az "sz" betűt kicsit "megnyomom")és ezért nem merek odamenni ahhoz a lányhoz aki tetszik. Nem vagyok egy menő, inkább csendes vagyok. Volt már barátnőm, de Őt szinte kiskorom óta ismertem.

Kicsit tartok attól, hogy kinevet a beszédem miatt, vagy visszautasít.



2012. dec. 23. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Küldj privátba nekem képet magadról,kíváncsi lettem:)
2012. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
engem nem zavarna.
2012. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
A duciság sporttal megoldható.
2012. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát a beszédhiba nem mindig hátrány, én ismerek egy srácot, aki nagyon nagyon pösze, de annyira jól áll neki, rendesen szexivé teszi, de komolyan, egy időbe emiatt totál oda voltam érte, szóval így leírás alapján nehéz megmondani, hogy mennyire gáz.

A kissé duci meg szerintem megint nem feltétlenül hátrány, egy csomó lány a nagyobb darab pasikat szereti, nekem is van 2 barátnőm is, akik vékonyak és mackós, nagydarab pasijuk van, mert nekik ez jön be.

Szóval az összképen van a lényeg, meg ne parázz rá a dologra, mert ha látják rajtad, hogy téged zavar a beszéded pl akkor őket is sokkal jobban fogja zavarni mert felhívod rá a figyelmet, viszont ha úgy teszel, mintha ez neked fel se tűnne, akkor más is természetesnek fogja venni sokkal inkább. :)

2012. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.

Nekem az arc az elsődleges szempont. Ha az tetszik, és az illető ad magára, a többi mellékes.

2012. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem meg az öltözék a legfontosabb, hiába mondják, hogy nem a ruha teszi az embert.

Egy jó pasi béna, hozzá nem illő vagy igénytelen ruhában eléggé rosszul fest, de egy nem olyan kiemelkedően helyes srác egy jó ruhában iszonyat jól tud kinézni :)

2012. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj én is ilyen vagyok. Én nem dadogok csak néha hadarva beszélek, meg egy kis akcentussal mert 17 éves koromig Szlovákiában laktam, Szlovák iskolába jártam, amikor Magyarországra költöztünk a szüleimmel mert apukám magyar és itt talált jobb munkahelyet így magyar iskolába jártam, és elég messze lakok a hazámtól. Én is ilyen vagyok kövér is vagyok, de inkább az a mackósabb fajta mert izmos is vagyok, nekem sincs nagy előnyöm a lányoknál, de azért sikerült párt találnom magamnak, aki így szeret ahogy vagyok. A beszédhibámról nem tehetek mert kint nevelkedtem évekig más nyelvjárás van ott kint, de magyarul tanultam beszélni egész életembe, Szlovákul is tudok valamennyire de mivel kint nagyon ritkán használtam így a magyarhoz vagyok hozzászokva, sosem beszéltem anyukámmal szlovákul, anyukám elég jól beszéli a nyelvet a mai napig.

Ez nem hátrány, ha van önbizalmad meg azért határozott vagy meg érezteted a lányoknál hogy melletted biztonságban vannak akkor ez nem jelentet akadályt én szerintem. Bátorság kell ehhez. Nyugodtan ismerkedjél nem fognak megenni, ha kinevetnek nem tragédia, a lányok szeretik a kicsit vicces pasikat.

2012. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Kit érdekel? Ne csalj meg, és ne szarj le magasról, legyél művelt, és kész
2012. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 jin ***** válasza:

Az nem beszéd hiba csak véletlen :) ha ighy beszszélsz MINDIG az lenne az :)

Am a testzsirod ledolgozhatod de ne gyurj az semmire sem jo :) ,fegyencedz meg fuss ! Meg kezdj el vmi Harcművészetet(Aikido,kung-fu) az ad egy kisugárzást:)

(Mindjárt jon a sok gyúros h mennyire hü lye vagyok )

2012. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a bátorító választ :D
2012. dec. 24. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!