Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen eszmeletlen helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen eszmeletlen helyes csavoknak milyen csajok jonnek be? ö kb egy ferfiisten, en azert nagydarab L vagyok. Eddig kb 2X lattuk egymast.

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk,mikor eloszor talalkoztunk ugy kb megnezett,mikor 2.ra,mentunk egymassal szemben,egymasra neztunk,es az utolso pillanatban kicsit zavarosan kinyogtunk egy hello-t. Annyira helyes,de hozza valami csinibaba illik...mondjuk oszinten nekem szep arcom van,mert nyilvan eszreveszi az ember ha mar tobben megnezik..de azert fogynom kene (eppen rajta vagyok) hala az egnek legalabb aranyos a felepitesem..szoval szerintetek?

2013. febr. 1. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan a sz@rból tudjam,hogy milyen nők jönnek be neki?Egy embernek sincs a homlokára írva.A külsőnek pedig semmi köze ahhoz,hogy kinek milyen tiípusú nők jönnek be.
2013. febr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Inkább nézz az ég felé,

Koplalj, fogyjál már lefelé

Égess el még ezer kalóriááááááááááát..."

2013. febr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hunter92 ***** válasza:
Az ízlésnek semmi köze a külsőhöz, szóval erre a kérdésre csak egyedül ő fog tudni neked választ adni.
2013. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mutass egy kepet errol a felistenrol
2013. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Újabb példa, h hiába nem néz ki jól egy csaj, akkor is álompasi kell neki.
2013. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megis hogy nez ki ? Kivancsiva tettel :D
2013. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem kell félisten..ez hülyeség...de most tegyük fel,hogy te aki ezt írtad nem vagy annyira helyes,és egy gyönyörű szép csajon úgy látod,hogy érdeklődik irántad. nem utasítanád el az tuti! és ez nem azt jelenti,hogy alapból ilyet képzelsz magad mellé. én is csak azt szeretném,amit mások. to be happy ! és ha még a pasi így néz ki emellett,hát...
2013. febr. 1. 18:24
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudok képet mutatni!!!!honnan is lenne?még be sem mutatkoztunk...csak érdekelt,hogy ezek a jelek v nem jelek vajon mit takarnak..
2013. febr. 1. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem utasítanám vissza, viszont ilyen nem lenne, mert a lányokat mindig csak a náluk jobban kinéző srácok érdeklik, mint a példa is mutatja.
2013. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!