Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Miért vannak itt?

Mi lehet ez? Miért vannak itt?

Figyelt kérdés
körübelül egy hete a hasamon el kezdtek apró pici kiütések megjelenni nem foglalkoztam velük mert hát nem tünt vészesnek aztán azt vettem észre hogy napról-napra több van és már odáig fajult a dolog hogy az egész hasam tele van velük és már a mellemen is vannak. hasonlítanak valami csípésre de nem azok a jobb felemen meg van pár olyan hogy kör alakot formázna ( ezt úgy értem hogy egyszerre tőbb kis kiütés van és úgy néz ki mint egy kis kör) nem is viszkednek meg semmi meg nem is fáj de nagyon zavar . szerintetek

2013. ápr. 22. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán pikkelysömör. Én sem tudom pontosan mi az, csak mintha hallottam volna ilyesmiről. Nézz utánna a neten!
2013. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lehet éjjeli bogasak:

[link]

Ha panelben lax akkor lehat hogy valami ilyesmi.

2013. ápr. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!