Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális dolog-e az, hogy ez...

Normális dolog-e az, hogy ez a dolog nekem abszolút nem fáj, de semmi semmi, abszolute. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Tegnap délután (vasárnap) fát vágtam és sikerült a láncfűrésszel belevágnom a bal lábamba, boka környéke, lábfej felett. Csatoltam képet is, de ha érzékeny lelkü vagy, NE NéZd meg!

Holnap kedd, holnap megyek kötözédcserére, kiváncsi vagyok mit mond az orvos. Járt már valaki így?

Kepfeltoltes.hu/view/130422/8902o67392image_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg kepfeltoltes.hu/view/130422/1242655655image_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg



2013. ápr. 22. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

ratyi a link

amúgy lehetséges, hogy egy kevésbé érzékeny területet vágtál meg... mákod volt:D

2013. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nincs fent a kép.

tul brutál s leszedték?

vagy ird ujra ide akko rnormális, kattintható linket ad ez a nyuves rendszer

2013. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normálisan linkeld már be légyszives.
2013. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy fakir vagy
2013. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkot kaptál, ezért nem érezted a fájdalmat. Az agy így védekezik a hirtelen nagy fájdalom ellen.
2013. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!