Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire elfogadott dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire elfogadott dolog, ha huszonéves férfiként néhány párkapcsolattal a hátam mögött úgy döntöttem, inkább leszek egyedülálló (abszolút nő nélkül), minthogy rossz, problémás kapcsolatban legyek valakivel?

Figyelt kérdés

Abszolút nő nélkül = csak a komoly h

íve vagyok.


Ha azt érzem, hogy nem gördülékeny a párkapcsolat kialakulása, ha problémás a lány (nyafogós, hisztis), ott hagyom, mint eb a sz@rát. Ez megérthető?


2013. febr. 5. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
tudod,normális,épkézláb embereknél ez így működik.csak mondom
2013. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:D Köszi
2013. febr. 5. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek, kivéve, hogy én már keresni se keresek:D
2013. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Az elgondolás nem rossz... csak egy dolgot ne felejts el: egy kapcsolat mindig két emberen múlik. Tehát keresheted te a TÖKÉLETES nőt... ha nem teszel a kapcsolatért te magad is, akkor megette a fene az egészet. :)

Keress olyat, aki a lehető legközelebb áll az elképzeléseidhez, és hozzátok ki egymásból (kölcsönösen) a legjobbat. Ne csak várj, elvárj, hanem adj is.

2013. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én azért nyitott szemmel járok, de feleslegesen. Nem vagyok besavanyodott, de nem hiszek igazán már abban, hogy egy kitartó, hűséges, igazi nyavalygásmentes nőt találjak magam mellé. Néhány év és 30 leszek, ha eddig nem találtam meg, már nem hinném, hogy megfogom. Agglegény leszek, eljárok nőkhöz majd :D

2013. febr. 5. 11:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Én megannyiszor adtam, de nem kaptam kitartást "cserébe" egy nőtől sem. Nem tudták mit akarnak. Szörnyű. Én mindig tudtam, mit szeretnék.
2013. febr. 5. 11:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok kb. csak nőben.
2013. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
iagzáából te nem tudod kezelni őket ásd bele magad a pszihológiába h önmagad s őket is jobban megismerd és kibontakozz a hiszti meg következmény simán ell lehet kerülni ... rajtad múlik de a te döntésed a lényeg az h boldoglegyél de ha már ezt kéedésbe teted fel akk bizonytalan vagy
2013. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
nem tudom,miért kellett lepontozni,amikor normális embereknél ez tényleg így működik,csak a társfüggő emberek vergődnek rosszabbnál rosszabb kapcsolatokban,utána meg panaszkodnak,hogy milyen magányosak.a kérdezőnek teljesen jó a felfogása,csak az az elszomorító,hogy lassan már az a felfogás lesz bevált,hogy "mindegy kivel,csak legyen valaki"
2013. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én felpontoztam itt mindenkit! :) Köszi utolsó. Amúgy utolsó előttinek igaza van, magamat is fejlesztenem kell, nem vitatkozom.
2013. febr. 5. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!