Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igénytelen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igénytelen vagy rossz dolog, hogy abszolút nem érdekel a külső, hanem olyan pasikat találok szexinek akik pl okosak?

Figyelt kérdés
Barátaim, ismerőseim mindig csodálkoznak és kicsit lenéznek, hogy hogy lehet az csinos lány létemre hogy egy rondával is összejönnék, ha okos. ez ennyire gáz lenne.
2012. szept. 19. 21:55
1 2
 1/13 Rainbowinthedark ***** válasza:
Ez lenne a normális...
2012. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van az a rusnyasági szint... pl. én. :D
2012. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

azt hiszem rád várok már évek óta!

19F (okos vagyok)

2012. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as aki ilyet kiír az alapból nem okos :D
2012. szept. 19. 21:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a relativitáselméletet vesszük alapul,akkor rájövünk,hogy kvantumrészecskék ionizációja,a defibrillás magnetofizikai tételekkel vsn irreveláns összefüggésben.Amúgy kő' kola?
2012. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
abszolút nincs ezzel semmi gond. mindenkit más vonz, mindenkinek más fontos, más jön be!
2012. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hat most itt akad majd egy jopar hodolod. Am nem tartom ezt furanak, ismeroseim kozott is van ilyen lany, ranezel es te lennel a legboldogabb fiu, ha a tied lehetne, errefel egy zsiros haju, csunyacska fotossal jar, aki raadasul csoro is. Dehat ha szereti, mert ne.
2012. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 VVMMvvmm ***** válasza:
De az sem túl okos aki ilyet kérdez.Neked ez a döntésed és kész. Mit foglalkozol azzal, hogy ki és mit gondol erről?
2012. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A rondaság/szépség szubjektív dolog szóval nem hinném,hogy rossz vagy igénytelen lennél emiatt.A barátaid véleményére pedig nem kell adni,mert ha ilyenért képesek lenézni akkor nem igazi barátok.Párt pedig úgy válassz,ahogy jónak látod és ahhoz nekik semmi közük,mert nem nekik kell élvezniük az illető társaságát hanem neked.

21/F

2012. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom így van e?

De szerintem ami van itt nálunk,az minden,csak nem ész!

Ezért vagyok parlagon,mert én olyan valakit szeretnék,aki úgy szeret,ahogy vagyok

Ilyen itt nem él

Viszont látok fura dolgokat,de hál istennek ezek nem az én agy sejtjeim rombolják

2012. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!