Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » MELLÉKVESE FÁRADTSÁGOT vizsgál...

MELLÉKVESE FÁRADTSÁGOT vizsgálnak orvosi rendelőben, valódi orvosok?

Figyelt kérdés

Tudom kicsi hülyén hangzik a kérdésem. Szeretném magam kivizsgáltatni ezen a téren, mert gyanítom nincs minden rendben itt...viszont jól képzett szakemberhez mennék. Van ilyen itt Pesten?

Előre is köszi!



#mellékvese-fáradtság
2013. ápr. 24. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Mégis miről beszélsz, mi a büdös franc az a mellékvese fáradtság??!? Nem tegnap óta nyomom az eü-ben, de ilyet még nem talált ki senki..


És miből gondolod, hogy valami nem stimmel a mellékvesédnél?

2013. ápr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászóló!

Angolból fordítottam tükör fordítással, szóval lehet magyarul más kifejezést használnak.

Tömören összefoglalva a krónikus fáradtság kezelése érdekelne...sok egyészségügyi gondom volt az utóbbi pár évben...nagyon nem voltam fitt. A problémáim túlnyomó részén remekül segített egy diéta, ergo testileg már nem vagyok fáradt és nincs tele a testem gyulladással sem.

Viszont megmaradt az a bizonyos "agyi köd", ami baromira idegesít...főleg hogy ennyire jól haladok a megoldás felé...örömmel töltene el, ha ez is megszűnne, ha már a többi egészségügyi gondom megszűnt.

Memória zavar és ködös agy.


De hozzászólásod stílusa alapján úgy gondolom, a krónikus fáradtság, mint olyan sem létező fogalom a szótáradban.

2013. ápr. 24. 16:44
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogy jobban értsd mire gondolok, sajnos angolul van:

[link]

2013. ápr. 24. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen, hogy mellékvese fáradtság. Sajnos sokszor csak későn ismerik fel. Addison kór alakul ki belőle. Az előttem szóló nem tudom milyen egyészségügyben dolgozik, ha nem hallott róla. Laborvizsgálatok kellenek hozzá. Endokrinológus tud ilyen vizsgálatokat kérni. Háziorvosi beutaló kell!
2013. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Végre egy hasznos hozzászólás :-)!

Azt hiszem egyszerűbb lesz magán endokrinológushoz fordulni.

Tudod esetleg miket kéne kivizsgálni?

Köszi előre is!

2013. máj. 13. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
A kortizol nagyon fontos mutatója, de az endokrinológus ezt el tudja dönteni. A tünetek is számítanak.
2013. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy DHEA szintet is a mellékvese miatt néznek.
2013. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem nézték ezt a DHEA-t vagy mit...és határétéken kívülre esett. Gondolom az nem szokott annyira jót jelenteni, de nem izgattam annyira magam, mert a diéta miatt viszont ezer más értékem ismét végre normálba került...nem tudtam, hogy ez azzal függhet össze...a neten mintha a tesztoszteronnal kapcsolták volna ezt össze, ami nekem magas volt korábban, de már nem az...gondoltam, mert a DH akármi is rendeződik.

De akkor majd viszem ezt a leletet is, ha eljutok egy jó endokrinológushoz!

Napi Cortizolt is néztem, de nyálból nem vérből...annak nem tudom még az eredményét...

2013. máj. 16. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!