Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon elvan dugulva az...

Sgeri kérdése:

Nagyon elvan dugulva az orrom. Már használtam Wick meg Nasopaxot, ezek egy ideig megszüntetik de utana mindig visszajön. Már ingaláltam is meg sót is próbáltam de mindig vissza jön. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 14:18
 1/1 anonim válasza:
Évek óta küzdök én is ezzel a gonddal. Rengeteg orrsprét próbáltam ki. Mindegyik segített de a problémám nem oldotta meg. Aztán egy patikai vásárlásnál egy nagyon kedves patikustól kaptam azt az értékes infót, hogy az orvosommal írassak fel egy orrsprét, aminek az a neve, hogy AVAMYS. Ezt használom minden este azonos időbe 1-2 befujjással, és persze még Nassivin orrsprét, de már csak egyre ritkábban. Ugyan is az avamystől egyre jobban kapok levegőt (hál Istennek, és a gyógyszerésznek). Lassan már teljessen el hagyhatom a nassivint. Ezen kívűl hetente 2x3 szor sós langyos vízzel kiöblítem az orrom. Most már jól érzem magam, és ezt ezt kívánom neked is és mindenkinek aki ilyen problémával küzd!
2013. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!