Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minek lehet ez a jele? Mivel...

Minek lehet ez a jele? Mivel tudnám a szervezetem meg erősíteni?

Figyelt kérdés
kb 2 éve érzem főleg amikor megjön a jó idő és melegebb van. a fejem nagyon sokat fáj. de ami a leg furcsább az a szívem működése. néha csak úgy gondol egyet és elkezd ezerrel verni pedig nem csinálok semmit. nagyon sokszor érzem magam fáradtnak és gyengének. felkeelk 9kor reggel fél 11kor már újra tudnék feküdni.. focizom hétvégente mérkőzésen a legroszabb. most vasárnap is úgy éreztem össze tudnék esni. semmi erőm nem volt ilyen gyomorgörcs szerű fájdalom. levegőt alig kapok.. nem értem egyszerűen mitől lehet.pedig egy 23éves 70kilos 176 centis normális jó fizikumu srác vagyok.. .kérlek ha tudtok valamit jelezzétek hogy mitől lehet.köszi:)
2013. ápr. 29. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vitaminhiány. Magnéziumot érdemes esténként szedni, halolajat, C-vitamint. Van egy olyan étrend-kiegészítő gyógygomba (Cordyceps), ami főként sportolóknak hasznos, növeli a fizikai erőnlétet és a szervezet (tüdő, szív) oxigénellátását.
2013. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért egy EKG nem ártana, már sok háziorvosnál van ilyen. Ha indokolt elküld kardiológiára.


Amúgy akár pánikbetegség is lehet a tünetek alapján.

Vagy vérszegénység. Egyik sem halálos, nagyon jól kezelhető mind.

2013. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pánik betegségen mit értesz? amúgy én kifejezetten olyan izgulos ember vagyok hogy az nem igaz. hétvégén is erős ellenfél és máris rosszul voltam:S sőt kihat a szerelmi életemre is ha akár az exemről hallok valami hírt elönt a forróság a szívem beindul. ha a jelenlegi párom ról pl kiderülne hogy átvert vagy akármi akkor is a szívem beforrósodik beindul rettentően zakatol.. az első szakításomat alig éltem túl annyira fájt.. szóval lehet összefüggésbe vannak ezek a dolgok. de nem tudom hova forduljak. mi segíthet
2013. ápr. 29. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű folyadékhiány. Iszol eleget?
2013. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!