Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan regenerálhatnám a...

Hogyan regenerálhatnám a szervezetem?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a kislányom (most 3 éves), nem pihentem egy jót. Teljesen kivagyok idegileg (párom miatt, a sosem vagy alig alvás miatt, alig eszem, stb...) Dolgozom, a kislányomat rendezem, a párom semmiben sem segit, sőt kikészitjük egymást idegileg, lelkileg, mindenhogyan. Igyekszünk a kicsi előtt nem veszekedni, de ahogy mondják, a kés szinte áll a levegőben, mindent én csinálok, miután megfürdetem, lefektetem a kislányomat, akkor csinálhatom a házimunkát, utána ruhákat rendezek holnapra, fürdök, egy kicsit netezek és kb. alszom évek óta napi 5 órát. Másnap hajnalban, negyed ötkor kel a kislányom, erre az időre állt be, mindig csak én kelek vele, utána rohanás a bölcsibe, mert fél nyolcra be kell érnem... Beszéltem a párommal, hogy többet segitsen, de nincs semmi változás. Ha meg "segit", olyan kelletlenül és lassan, teszi, hogy akkor meg attól húzom fel magam. Olyan szinten ki vagyok merülve, hogy azt érzem, ha nem pihenhetek, hamar meg fogok halni, mert szétforgácsolódom idegileg. Néha anyu elviszi a kicsit magával, de úgy érzem sokszor, hogy rajtam már csak az segitene, ha befeküdnék a pszichiátriára és ott egy hétig altatnának, mire hazamennék, valaki kitakaritana, elrendezne mindent, és akkor talán újra tudnám csinálni még évekig a dolgot. Amugy meg enni sincs kedvem, minden ismerősöm azt mondja, hogy milyen sovány vagyok. Mit tehetnék, hogy összeszedjem magam? (Tudom, dobjam ki a pasimat : DDD
2012. júl. 12. 22:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!