Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha a szervezetem nem jut elég...

Ha a szervezetem nem jut elég vízhez, milyen tünetek léphetnek fel?

Figyelt kérdés

Egyszer már írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban, akkor a fejem fájt nagyon. A házi orovosom is a kevés folyadékkal hozta összefüggésbe a fejfájást (akkor napi 1,5-2 litert ittam kb, de nem csak vizet, hanem üdítőt is, ráadásul nyár volt). Az orvosom azt mondta, hogy muszáj leszek, napi 2 liter vizet inni. Így is tettem, nem is volt semmi gondom.


Most azonban ismét elő-előjön ez a fejfájás, ugyanúgy, mint akkor nyáron. És tény, hogy mostanság megint nem iszok sokat, de egyszerűen nem bírok. Ráadásul szoktam teát is inni és néha üdítőt is. Ma megint elszántam magam, hogy igyak sok vizet, az első fél liternél (nem egyszerre ittam fél litert, hanem fél literes flakonba hoztam be a szobámba) szinte megerőszakoltam magam, de most már jobb a helyzet. :D


Érzem, hogy megint a kevés folyadék miatt van ez.

A kérdésem arra irányul, milyen más tünete van annak, ha kevés vizet iszok és a szervezetem nem kapja meg a megfelelő mennyiségű vizet?


2012. febr. 28. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A vérnyomással is baj lehet, meg a hangod is rekedtté válhat.

Tedd ki szem elé a vizet, akkor fogod iszogatni!

2012. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!