Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mióta elkezdődött az iskola...

Mióta elkezdődött az iskola és rengeteget tanulok, azt érzem, hogy folyton iszonyú éhes vagyok, valamit mindig ennék. Egyek annyit amennyit kívánok, vagy akkor elhízom? Nyáron nem volt igényem ennyire.

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron az ember mindig kevesebbet eszik, hisz a nagy melegben sokszor nem igazán kívánja az ételt. Meg akkor nyilván le tudtad magad kötni így meg lehet hogy csak unatkozol a könyv fölött és az agyad bebeszéli magának hogy éhes. Ha meg a nyári megszokott kevesebb kaja után elkezdesz többet enni persze hogy felszedhetsz pár kilót.
2009. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A stressz levezetése miatt érzel éhséget.Inkább igyál teát,vagy egyél pop-cornt.Amúgy simán el lehet így hízni.
2009. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De nekem nem étvágyam van hanem rendesn érzem a gyomromban hogy éhes. Elég sokat stresszelek, szóval lehet hogy azért van. De ez tényleg éhség nem csak ehetenékem van.

Ma is megettem egy szendvicset és jöhetett volna még utána legalább 2 mert oylan éhes voltam. Meg alig bírom kivárni az ebédet. Most is majd meghalok éhen. Jó mondjuk most már rég ettem meg nem sokat mert fogyózom.

Ezzel a nagy étvággyal már fel is szedtem pár kilót....:O

2009. szept. 28. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy, hány centi, hány éves, fiú-lány? Egyáltalán szükséged van-e fogyókúrára? A tanuláshoz, növekedéshez szükség van az energiára, csak akkor vond meg a szádtól a falatot, ha el vagy hízva. Különben immungyengeség, betegségek, hiánybetegségek lépnek fel.
2009. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18 éves 64 kg és 174 cm lány vagyok.
2009. szept. 30. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne fogyókúrázz, mert inkább karcsú vagy, mint elhízott. Egyél, amennyi jólesik, csak tartalmas, hasznos ételeket, ne üres kalóriát. (sütemény, cukros üdítő, fehér kenyér, zsíros húsok)
2009. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!