Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Itt az iskola, de nem bírok...

Itt az iskola, de nem bírok átállni alvás ügyileg, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha előbb fekszem le mint fél 12 vagy éjfél, akkor egész éjszaka nem bírok aludni, de ha éjfélkor fekszem le, akkor meg azért vagyok fáradt mert túl keveset aludtam ... 18/F
2011. szept. 1. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de ma hulla voltam, tehát szerintem lesz este alvás :)
2011. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én akkor se tudok elaludni időben ha előtte nem aludtam egy napot ... Egyszerűen nem vagyok álmos.
2011. szept. 1. 19:27
 3/6 emolány ***** válasza:
Én se tom máá hogy lenne a jó.
2011. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

próbáld meg a citromfű teát, gyógyszertárban, dm-ben lehet kapni, lefekvés előtt fél órával igyál egy bögrével, nekem bevált:)

és nem tudom,hogy kávézol-e, ha igen akkor délután 3 után már ne igyál

2011. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dolog nagyon egyszerű: ne foglalkozz vele. Én is szoktam így lenni de ilyenkor szépen bebújsz az ágyba este és ha egy szemhunyásnyit sem alszol akkor nem alsuol. De ne kelj fel gépezni meg zenét hallgatni meg ilyenek csak feküdj. reggel felkelsz elmész suliba igen hulla vagy, este 9-10 körül megint lefekzel ha alszol alszol ha nem nem. hidd el 2 nap és biztosan visszaállsz, hiszen ilyenkor te "mondod meg, hogy mikor lehet ladni és mikor nem" nem a szervezeted a "saját feje után megy", remélem értetted.
2011. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó mondja. Bár én végighallgatok egy-két albumot, netezek kicsit telefonon, ágyból, DVD-zek, lassan jön az NFL, tehát lesz elfoglaltságom este :)


Vagy ha a tévében van valami műsor: Pl.: Esti Showder, és nagyon végig akarod nézni, nem fogod tudni :) - Néha.

2011. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!