Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túlaludtam magam? Hogy "ébredj...

Túlaludtam magam? Hogy "ébredjek" fel?

Figyelt kérdés

Nagyon elfáradtam múlthéten...nem tudom lehet, hogy a meleg miatt, de sokkal nehezebb volt reggel is felkelni. Tegnap 10 kor lefeküdtem és aludtam 1ig ami hát....kicsit sok volt. Most fáj a fejem, sápadt is vagyok, mindenbe elfáradok, mennék aludni és melegem is van. Tényleg meleg van, de azért annyira nem, hogy ennyire melegem legyen. Biztos, hogy attól, hogy sokat aludtam mert máskor is volt már ilyen csak nem ennyire. Meg sose alszok ilyen sokat. Szóval mit csináljak, hogy felébredjek? Jönnek hozzánk rokonok is...szeretném jól érezni magam. Ha aludnék akkor csak rosszabb lenne? Előre is köszönöm.

17/L


2013. máj. 4. 14:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy eléggé szorongós típus vagyok és mikor felébredtem megijedtem, hogy mi bajom lehet...(ekkor még rosszabb lett) utána gondoltam, hogy attól, hogy sokat aludtam.
2013. máj. 4. 14:26
 2/4 anonim válasza:
Ú ilyen velem is szokott lenni, pocsék egy érzés... Igyál egy kávét és menj ki a friss levegőre, de ne a tűző napra, fel fogsz ébredni :)
2013. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis séta,levegő,az helyre szokott tenni.
2013. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:) Akkor kimegyek sétálni.:)
2013. máj. 4. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!