Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csaináljak már, hogy ne...

Mit csaináljak már, hogy ne úgy ébredjek reggel, hogy meghalok a fájdalomtól, annyira fáj a gerincem?!

Figyelt kérdés
Fél,egy óra és bejárodik,de addig szörnyű.Gerincsérvem van,miért nem műtik meg?Azt mondják,vele kell élni.Hát köszönöm,nem tudom aki ezt kitalálta,neki van,volt-e?Valami tipp,de ne az,hogy ne aludjak,vagy állva!
2013. febr. 1. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak gerincferdülésem van, de nekem sokat segített a Dormeo fedőmatrac.
2013. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azon már én is gondolkodtam,de nem olcsó mulatság.Mi van ha megveszem és nem is ér semmit? Nincs olyan cég,aki minden kötelezettség nélkül ideadja egy hétre próbára?Ha beválna,megvenném.Ez szerintem a cégnek is jó lenne,mert sok a kételkedő,mint én is.
2013. febr. 1. 10:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen helyeken szokott lenni garancia úgy emlékszek. De hidd el nagyon jó, az enyém 40ezer ft volt, egy francia ágy és egy heverő közötti méretű ágyra. Járok masszíroztatni gyógymasszőrhöz, egy ismerős, így olcsóbban csinálja, ő ajánlotta és mondja, hogy azóta sokkal jobb a hátam.
2013. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tesztelje a terméket otthonában 30 napig, hogy megbizonyosodjon róla, hogy megfelelő az Ön számára. Amennyiben nem lenne elégedett, visszaküldheti és mi visszafizetjük Önnek a teljes vételárat.


Ezt a dormeo honlapjáról másoltam :))

2013. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És az ajándék kispárna mindig jár hozzá.
2013. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Az lesz,próba szerencse. remélem rajtam is segít! :)
2013. febr. 1. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Google - gerincsérv fájdalom nélkul

[link]

[link]

2013. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kb ennyi idő kell amig a bejáródás megtörténjen.

Ennyi idő kell ahhoz,hogy a kenő folyadék termelődjön,és

kenési helyre eljusson.Ekkor kisebb lesz a surlódás ,és fájdalom is .Reggelente én is mint kérdőjel állok talpra,aztán szép lassan bejáródok .Szedem a gyógyszert

kenegetem.Vettem elektromos massást,ez is sokat segít.

Engem sem műtöttek,mert kockázatosnak itélték meg.

Még sokkal rosszabbul is járhatok.Sajnos a kopás miatt

idegszálak is nyomás alá kerülnek ,ettől van a nagy fájdalom .

2013. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Valamit kénytelen vagyok csinálni,mert ez így szörnyű! Most még nem is annyira,de ha elkap,volt,hogy 3 napig menni nem bírtam.A testem S alakban állt,még hetek múlva is,amit még idegen ember is észrevett! :(
2013. febr. 1. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!