Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon az idegrendszeremmel...

Vajon az idegrendszeremmel vane baj?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy nagyon erotlennek erzem magam fojton feszultseg alatt vagyok valamit csinalok mindig sietek h. hamar elvegezzem vagy valahova keszulok mindig streszelem be magamat,es ha elmegyek valahova kisebbsegi komplexusom van,az izmaimat nem erzem olyan mintha nem is lenne nem vagyok megelegedve magammal,mindig leonertekelem magamat mindig szorongas alatt vagyok felek mindentol ha elmegyek tarsasagban mindig kepzelodok h. leneznek masok,sokat neztem magamat a tukorben arrol szerencsere leszoktattam magamat,konyen felidegesedek nincs semmihez kedvem nem merek egy parkapcsolatba belevagni felek h. megszegyenitem azt a csajt,mindig szegyenerzetem van,ki szeretnek torni ebbol az eletbol de nem tudok nagyon erzekeny vagyok pld ha valaki lebassz olyankor alabecsulem magamat,es ez ugy kezdodott h. edesapam egy alkoholista nagyon sokat veszekedett amig gyerekek voltam es most is es mindig vegig azt mondta h. nem lessz semmise belolem nem erek semmit es amikor veszekedett en mindig magamba folytottam nem mertem szolni semmit mert feltem tole a testverem o erossebb lelku en pedigg gyengebb,most mar kiakarok torni kb egy honapja forma probalom magamat kontrolalni h. nem veszek mindent fel de nagyon nehez mert az onertekeles az meg mindig nem megy,egyszeruen nincs onbizalmam semmihez,lehet egy olyan is h.nem fejlodtem ki rendesen a folytonos stressz miat mert amikor kelett volna fejlodjek az alatt mindigg stresszes voltam,es azet mind a nem normalis csaladi korulmenyek valtottak ki belolem vagyis edesapam miatt,szeretnek kigyogyulni de nagyon nehez most keszulok egy idegorvoshoz,naggyabbol ennyi bocsanat h. nem irtam ekezetet mert igyis hosszu szoveg es nagyon sokat nem szoktam irni,es meg lehet h. nem fogalmaztam helyesen de azert ki lehet venni a lenyeget,tanacsokat varok,koszonom szepen elore is.:)

#stressz #igedrendszer
2013. máj. 4. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem pontosan ugyanez a helyzet. Ne aggódj, nekem a pszichiátrián azt mondták, nincs baj az agyammal.:) Nekem is nagyon nehezen megy a változás, de én azt szoktam csinálni, hogy mindig arra gondolok, mennyi érték, jó dolog van bennem/rajtam, éppen ezért nem szabad lebecsülnöm magamat, mert ugyanolyan klassz vagyok, mint más.:) Emberek között pedig próbálok mély levegőket venni, ellazulni, nem gondolni semmire, ami miatt paráznék, csak önmagamat adni. Én is mindig sietek meg stresszelek, de kezdek rájönni, hogy ha nem kapkodok, akkor is van időm mindenre.:)
2013. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja en is kezdek rajonni h. semmi ertelme kapkodni idegeskedni csak magamot teszem tonkre nehez de lassan kierosod de azert elmegyek egy idegorvoshoz
2013. máj. 7. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!