Rosszul vagyok!?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete kezdtem el fogyókúrázni (zöldség,fehérje megvan) és sportolni is,olyan 2-3 órát úszok naponta. Nincs óriási súlyfeleslegem, olyan 7 kiló plusz kb.

Emellett szedek 1 kapszulát,ami állítólag természetes és jó a fogyásra és naponta iszom egy kávét. Dohányoztam olyan másfél évet,de már egy hete nem gyújtottam rá.


Egy hete még minden jól ment, de néhány napja irtó rosszul vagyok, néha szédüléseim vannak és nagyon nehezen lélegzek, illetve olyan mintha elfelejtenék lélegezni és akkor hirtelen nagy levegőket kell vegyek, a mellkasom mintha túlterhelt lenne. A szívdobogásomat is sokkal hevesebbnek érzem, mintha készülne felrobbanni bármelyik pillanatban.


Mi a véleményetek ? A legfőbb gondom a lélegzéssel van. Szívom be a levegőt és mégis olyan, mintha nem tudnám beszívni. Éjszaka forgolódom, mert folyton azt érzem megfulladok.

18/L


2013. máj. 5. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi annak a kapszulának a neve ami "állítólag természetes"?
2013. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szénhidrátok fontos energiaszolgáltatói az emberi szervezetnek. Egy kis minimális szénhidrátbevitel tényleg nem akadályozná a fogyókúrádat, és valószínű, hogy még jobban is lennél.

Remélem, hogy úszás előtt nem felejtesz el bemelegíteni sem, mert fontos, hogy felkészítsd a szervezetedet az igénybevételre. Ha nehezen kapsz levegőt, akkor állj meg/ülj le egy picit és próbálj meg nyugodtan, egyenletesen lélegezni. Amúgy a nehéz légzés asztmára is utalhat. Más erre utaló tüneted nincs esetleg, pl. köhögés, szapora légvétel és pulzus?

2013. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!