Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napallergiára melyik allergia...

Napallergiára melyik allergia gyógyszer a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 13 éves koromtól van napallergiám, eleinte a mellkasom lett vörös és viszketett, illetve az alkarom lett hólyagos és viszketett. Ez hol jobb, hol rosszabb, de a mai napig megvan (29/L). Viszont jó pár éve egy patikus ajánlott 2 homeopátiás bogyót h próbáljam meg. Nos nekem ezek segítettek, május környékén szoktam elkezdeni szedni és mire igazán bedurvul a nap, addigra egész jól viselem, csak néha jön elő a tünet, akkor is csak a karomon. A két bogyó: rhus toxicodendron 9CH és atropa belladonna 9CH. Ezeket gyógyszertárban tudod kérni, 500-600 forint körül van egyenként az áruk. Egy próbát megér szerintem.. ahogy öregszel úgy a tested is változik, lehet kinőttem az évek alatt a napallergiát és nem a homeós bogyók segítettek, de tény h hatást mással nem tudtam elérni.
2013. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!