Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet velem? Mit csináljak?

Mi lehet velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Több mint fél évig szedtem antidepresszánst meg xanaxot! Szorongásra kaptam, jól is lettem, így a doki javaslatára elhagytam a xanaxot (szép fokozatosan) és most a napi 2 szem antidepiből felet szedek (kéthetente csökkentettem egy féllel). Az utóbbi napokban elfelejtettem néha bevenni, így egy-egy nap kimaradt!


Viszont pár napja nem érzem jól magam! Iszonyúan szédülök (sosem volt ilyen gondom), zsibbad a bal karom, melegem van és hányingerem van! Mitől lehet? Lehet a gyógyszer miatt?


2013. máj. 9. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elvonási tünet.Remélhetőleg elmúlik,ha beveszed az antidepit-csak annyit vegyél be,amennyire feltétlen szükség van.Jó dokid lehet,ha engedi,hogy elhagyd a Xanaxot,ugyanis függőséget okoz.Nálunk van olyan pszichiáter,akinek nem a gyógyítás a lényeg,hanem 1 életen át szedjék az emberek a gyszereket-akkor is,ha már nincs rá szükség.
2013. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvonási tünet? De hát már 6 hete csökkentem! Most vettem be egy felet majd meglátjuk! Szerencsére rendes ez a doki, mondtam neki hogy úgy érzem nincs rá szükségem mondta akkor hagyjuk el! Azzal nem is volt gond, de azért vésztartaléknak még van, mondta ha gond van nyugodtan vehetek be egyet-egyet!
2013. máj. 9. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Használd a vésztartalékot,ha nem lennél jobban,csak ne szokj rá.Lehet elvonási tünet,de a depi miatt is lehet,remélhetően nem szervi probléma.
2013. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy szervi baj, sok minden összejött most...lehet így jön ki rajtam! Már vettem be egyet! Nem fogok újra rászokni, nem szeretnék! Köszi a választ!
2013. máj. 9. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!