Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó éhségérzetem van...

Állandó éhségérzetem van mostanában, sok nyáltermeléssel, néha enyhe szédüléssel, fáradtsággal. Cukorbeteg vagyok vagy mi lehet velem?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet sok a gyomorsavad vagy gyomorfekély is. Nekem is ezek voltak a tüneteim de rendben volt a cukrom. Azért nézesd meg. Biztos ami biztos, de ha sokat fogytál mostanság akkor lehet valószínűbb a cukorbetegség.
2013. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem, nem fogyok egy cseppet sem, hanem inkább hízok és a savval is problémám van évek óta!

akkor lehet köze a savazáshoz?

2013. ápr. 13. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szédültem is tőle. Az állandó éhségérzet amúgy is utalhat erre is. A nyáltermelődést nem tudom, néha nálam is megesik. De lehet fronttól is, bár a gyomorproblémáim nekem többnyire ilyentájt jönnek elő. Menj el dokihoz, nézesd meg. Az csak egy pár vizsgálat és legalább megnyugszol. Már én is gondolkodom rajta csak olyan kis fosos vagyok ha laborba kell menni vérvételre :D
2013. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
prőbálj savlekötőt szedni és akkor az éhség érzet is eltűnik.
2014. júl. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!