Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Talán az ütés miatt érztem...

Talán az ütés miatt érztem rosszúl magam? Többi lent!

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam elkezdtett rángatni és miután elengedett azzal a lendülettel belevretem a fejem a falba egy nagy pukli lett a helyén és azt modnták,hogy vérzett is. rá egy nappal(azaz ma) Le akartam hajolni és úgy megszédültem,hogy majdnem elestem.... ez ma kétszer fordult elő és most is nagyon fáj a fejem talán az ütés miatt?

2013. máj. 9. 17:32
 1/4 anonim válasza:
Talán igen. Mi az, hogy "azt mondták, hogy vérzett is". Miért, te elájultál? Ha igen akkor hányinger, fejfájás is volt? Akkor elég agyrázkódás gyanús..
2013. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem agyrázkódás,nincs hányingered mert ha van akkor biztos az.Menj el orvosház ö megmondja,de addig is pihenj
2013. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem ájultam el... csak én nem láttam,hogy vérzett... a többiek nézték meg.. és nincs hányingerem de a fejem fáj nagyon.
2013. máj. 9. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! lehet nagyobb baj is. Kórházba sürgősségire!
2013. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!