Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy nagy vízhólyag nőtt a...

Egy nagy vízhólyag nőtt a TALPAMRA mert szorított a cipő és csomót kellett hazafelé sétálnom, mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Pihentetnem kéne,de este házibuliba akarok menni és jelenleg rá sem tudok állni kb,mert iszonyúan fáj
2013. máj. 10. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szúrd meg a tetejét kicsit ,óvatosan nyomd ki belőle a folyadékot,aztán kend be Betadine-al és ragaszd le. Estig pedig pihenj.
2013. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kiszúrni, úgy tudom akkor elfertőződhet, majd szépen lelohad magától, tegyél rá kötést, hogy ne menjen bele piszok, ha van otthon sebre való kenőcs, vagy por, azzal kend be.

Ezzel nemigen fogsz buliba menni, mert 1-2 napig nagyon fáj, nem tudsz vele mit csinálni.

2013. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

amikor hazaértem még nem volt benne víz,de mostmár megtelt rendesen és jó piros:D

elmegyek végül a buliba,majd féllábon ugrálva vagy valahogy eljutok odáig,a házigazdának van vízhólyag-tapasza:DDDD

2013. máj. 10. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Elfertőződhet,azért kell a Betadine. Akkor is elfertőződhet,ha magától"fakad ki".Az a legjobb,ha békén hagyják és szépen lassan "felszívódik". Viszont így gyorsabb a gyógyulás.
2013. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!