Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az alábbi...

Mit lehet tenni az alábbi lábproblémával?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sokszor feltöri a lábamat a cipő (lábam kisujjánál, bütyök résznél és most már a sarkamon is)

Nem tudok normális cipőt venni, mert mindegyik nyom valahol (Vagy a lábujjamat vagy a körömházat vagy a lábam kisujját)


A minap is próbáltam egy cipőt a Deichmannban (ezt: [link] ),

ami sarokmagasságilag, kinézetre minden elvárásnak megfelelt, de amikor felvettem, nyomta a cipő orrnyílása a lábam nagyujjának körömházát, s még össze is szorította a lábujjaimat. (Ez volt a 39-es) Ha egyszámmal nagyobbat veszek, abból kiesik a lábam.


Mit lehet ezzel tenni? Hiába súrolom habkővel, teljesen repedezett lesz a sarkam, lábam.


Én már sosem találok magamnak olyan cipőt, ami nem nyom sehol és nem jár ki a lábam belőle?



2013. ápr. 25. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem minden formájú lábnak kényelmes ez a fazon,de sokan viselik ennek ellenére.Nem jó sem a boka izületnek,sem a boltozatoknak.
2013. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek ez a cipő sokaknak tényleg nem jó, mert függ a lábfej formájától is, elég ha ott oldalt nagyobb a lábad egy picit és már gond lehet. Plusz ez a cipő alapból egy gagyi hulladék mert a barátnőmnek is van 3 pár ilyen cipője és hordta tavaly majdnem egész nyáron utána ősszel amikor visszaállt a normál zárt sportcipőre vagy szárazabb enyhébb időben a balerinára akkor sírt hogy mennyire fáj neki meg mennyire tönkre vágta a lábát.

Az orvosa is mondta neki hogy felejtse el ha nem akar komolyabb bajt.

2013. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából régen sokat hordtam kínai, gagyi műbőr cipőt.

TAvaly vettem egy Riekert (bőr), s marha kényelmes, meg a Deichmann bőrcipője is. De a legtöbb cipő itt-ott nyom. Pedikűrös tud vele csinálni valamit?


Elég erős a lábfejem, tehát a szűk orrú szóba se jöhet.

2013. ápr. 26. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!