Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek ha egyszerűen...

Mit tehetek ha egyszerűen napi szinten rosszul érzem magam emiatt?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy OKJ-t nappali tagozaton ,amivel nem is lenne gond de a szakmába anyukám döntött és már jó ideje úgy érzem ,hogy depresszióssá tesz ,amit tanulnom kell és csinálnom(mivel gyakorlatom is van) többet hiányzok ,mint amennyit hiányoztam általánosba meg gimibe összesen ,mert nem akarom gyűlölöm és így nem is csinálom 100 %-osan a jegyeimmel nincsenek bajok de úgy érzem szép lassan romlik a lelki állapotom.Gondolkoztam rajta ,hogy váltok másik szakmára de mivel magániskola ezért túl sok pénzt beleölt anyukám már ,hogy ilyet megtegyek.Egyszerűen nem látom benne a jövőmet sem ha ezt kéne melóznom tutira boldogtalan lennék. Egy év múlva jelentkezek egyetemre ,mert geográfus szeretnék lenni és tanulok is emiatt , nem lehetetlen cél csak még egy nyelvvizsgát kéne összehoznom és már rendesen megvan hozzá az a pontszám ,amivel bejutok.De ez még a jövő semmi nem úgy sül el ,ahogy tervezzük és jelenleg vagyok rosszul az élettől.Mit tehetnék ilyen helyzetben?
2013. máj. 13. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem nagy segítség,de azért leírom:anyukáddal nem lehet megbeszélni?Ő nem veszi észre,h problémád van?Biztosan van vki nagyi,apa,v. 1 rokon,ismerős,akire hallgatna anyukád,ő szólna neki-ez lehet hatásosabb volna,mint,ha Te szólnál neki.Beszélj valakivel,kérd meg,h segítsen!
2013. máj. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nincs értelme tönkretenni magadat azért, hogy ne menjen kárba a pénz, persze nyilván nem jó, ha kárba megy az OKJ ára, de jobb, mint ha az egészséged megy tönkre! próbálj meg beszélni anyukáddal, hátha tudtok valami kompromisszumot kötni, szerintem biztos megérti, sok sikert!
2013. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hagyd abba, menj dolgozni egyetemig és fizesd vissza anyukádnak a pénzt.
2013. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!