Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszerüen megörülök az...

Egyszerüen megörülök az izzadságfolttol, nagyon idegesit mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok ès izzadok a honaljammnál ..nm tudok vele mit csinaln ,..reggel este mosakodom aztán dezodorizàlok ..ès nm akar eltünni szerintem idegi alapon van ...de akkor mit csinàljak ? :(( pls help ! :)nm akarok orvoshoz menni se anyuhoz fordulni ..egyedül szeretnèm megoldani a problèmàt :)(nm akkarom evvel fárasztani )

2012. szept. 28. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

ismerős a helyzet..nekem is ez a gondom, annyi mindent kipróbáltam már, dezodorokat, stifteket, spray-t..

most rexona dezodort használok, 'cotton' fajtájút:D

nekem ez úgy látszik, beválik: már este, fürdés után, miután megszáradtam, befújom magam, hogy beivódjon a bőrömbe, reggel is és a nap folyamán du mégegyszer..

nekem ez bevált, próbáld ki, ha eddig még nem..

de vannak komolyabb, gyógyszertári készítmények is, amik jók erre a problémára, tettem fel én is anno erről kérdést, majd belinkelem mindjárt, ha megtalálom:)

2012. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mindent egyedül megoldani. Lehet, hogy hormonális gond, ezzel viszont jó lenne ha orvoshoz mennél. Ha pedig ideig alapon van, akkor a stressz okát kell megszüntetni.
2012. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-sö köszi kiprobálom azt a dezodort :D 2.igrn de nm kell orvoshoz mennem mert 1000% hogy idegi apalon van :(((
2012. szept. 29. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!