Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla 2.5.9 verzió alatt...

Joomla 2.5.9 verzió alatt szeretnék új sablont feltelepíteni, de egyszerűen még csak a lehetőségét sem kínálja fel sehol nekem. Szerintetek ez mitől lehet? Mit tehetek, h így sikerüljön tennem?

Figyelt kérdés

Feltöltöm a templates mappába, de fel sem ismeri...admin felületen belül pedig nem enged telepíteni, mint ahogy azt a korábbi verzióknál megszoktam.

A másik fura problémám, h semmi nem engedélyezett telepítés után, mindent egyenként kell átállítgatni, plusz minden modult / bővítményt ... az alapokat is egyenként kell telepíteni, hiába van feltöltve a megadott helyre. Ezek a gondok viszont adottak 1.5 verzió alatt is.



2013. febr. 18. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A korábbi verziókat nem ismerem, most ismerkedek a joomlával pár napot nézegettem, telepiteni úgy tudsz hogy az Extensions->Extensions manager menübe belépsz. "Upload Package File" itt zipben fel tudod tölteni, vagy "Install from Directory" itt meg beállitott mappából telepiteni. Vagy 3.nak tudod URL-ről.
2013. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, köszi, megpróbálom...nekem ez az új egyre inkább nem tetszik, hiába mondják, hogy sokkal jobb, meg könnyebb..., de lehet, mert megszoktam a régi verziókat!
2013. febr. 18. 21:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia..., na így már működik...! :D Még egyszer köszi a válaszodat! :D
2013. febr. 19. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!