Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatosan fáradékony...

Folyamatosan fáradékony vagyok. Ez lehet azért is van mert alacsony a vérnyomásom de 8-10órákat alszokat alszok. Tudom hogy nem jó de szedni szeretnék valamit rá. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egy nap minimum 1kávét megiszok és kb 2energia italt szóval az nem igazán segített.

2013. máj. 14. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Van erre vérnyomásemelő gyógyszer is, amit orvos írhat fel. De ez lehet pajzsmirigy probléma is, szóval érdemes lenne vele dokihoz menned. Egyébként nekem is alacsony a vérnyomásom, és nekem a kávé segít, plusz a sok víz, ami higítja a vért, tehát igyál jó sokat. A sós ételek is megemelik, de erre azt mondják nem egészséges, de pl. ha én reggel nem eszek valami nagyon sósat, akkor ájuldozok. Piros aranyat vagy szardella pasztát szoktam a kenyérre tenni. A torna is segít, gyertyaállás, fejenállás, ilyesmi.
2013. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem olyan durván alacsony h fel írna valamit az orvos. nem tudom h számít valamit de kondizni szoktam :D
2013. máj. 14. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lehet csak tavaszi fáradtság is, de az orvosnak kötelessége kivizsgálni, ha mondod neki ezt a fáradékonyságot.
2013. máj. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomásnak sokszor csak az elégtelen folyadékbevitel az oka. Az emberi testnek napi 2,5-3 liter a folyadékvesztése. (verejték, vizelet, kilégzés) Ha ezt nem pótolod, természetes, hogy előbb-utóbb tünetet produkál.
2013. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csak tavasszal vagyok fáradt. köszönöm a válaszokat megpróbálok többet inni és meglátom h használ vagy sem!
2013. jún. 1. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!