Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne kedvetek alacsony...

Lenne kedvetek alacsony kalóriatartalmú, egészséges ételek kipróbált receptjeit gyűjteni folyamatosan?

Figyelt kérdés
Linkeket nem kérek, nem ez a kérdés.
2011. nov. 10. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Lenne, ha valaki finanszírozná.
2011. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen lenne,de ki küldene,vagy hogyan??
2011. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aha, már tudok is egyet, írjam?
2011. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lenne, de a fent említett receptek általában úgy kezdődnek, hogy végy 1 adag csirkemellet, ja meg túrót és a sonka ki se maradhat. Felejtsük el az árakat, de hogy nem unjátok még?????

Akármilyen finomak és fenségesek és egészségesek, itt mindenki ezeket szajkózza. Talán ma olvastam valakit aki párizsit (!!!!) eszik. Na szegényt jól lehúzták, amiért nem tudja, hogy a sonka jobb. Hát ha az árkülönbséget figyelembe se vesszük, akkor is felüdülés lehet egyeseknek párizsit enni.


Szóval lenne kedvem, de nemigen találsz olyan receptet, ami minden kívánalomnak megfelel és a fent említett összetevőket nem tartalmazza.

2011. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elsőtől kérdezném, hogy ezt pontosan hogy értette.
2011. nov. 11. 10:02
 6/9 A kérdező kommentje:
A többieknek küldtem privit.
2011. nov. 11. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, úgy értelmeztem a kérdést, hogy magunk próbáljuk ki. És ugye az általad írt ételek általában elég drágák.
2011. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
második vagyok.Megkaptam az üzenetedet.Azt hiszem én félreértettelek. Azt hittem a kérdés az,hogy lenne-e kedvünk " alacsony kalóriatartalmú, egészséges ételek kipróbált receptjeit gyűjteni".Én azt hittem hogy ez azt jelenti,hogy valaki folyamatosan küldi ezeket a recepteket,és esetleg én ezekből megtalálhatom a nekem kedvemre valót..De te arra kérsz,hogy írjak neked én recepteket ami szerintem bevált,és te megszerkesztenéd a blogba..Hát itt lett félre értés,mert nekem nincsenek egészséges ötleteim.Ha leírnám,hogy mi miket eszünk akkor a sok diétázót már az olvasásával is hízásra kényszeríteném..Sajna én nem tudok segíteni neked..
2011. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok, kösz
2011. nov. 12. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!