Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi baja lehet a gyomromnak?...

Mi baja lehet a gyomromnak? Ha eszek valamit mindig kényelmetlen lesz a közérzetem, úgy érzem televagyok, pedig alig eszek.

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Most is hányingerem van. 21/F
2011. szept. 19. 17:03
 2/8 anonim válasza:
én is pont ezzel szenvedek, én terhes vagyok, de azt mondják semmi köze. Valószínűleg gyomorfekély lesz, sokat idegeskedsz? Evés után van puffadás érzésed? Mert ezek lehetnek a tünetek. el kell menni gasztroenteorologiára, én is hamarosan megyek:(
2011. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Evés után igen. Gyakran büfögök is, de nem ilyen rendeseket, hanem kicsi levegők jönnek fel, nem ritka, hogy érzem a torkomban mintha feljönne a "tartalom" is. Refluxra gondoltam. De nincs égető érzésem.
2011. szept. 19. 17:12
 4/8 anonim válasza:
igen , nekem ugyan ez van én is büfizem kicsiket, és evés után leginkább. akármennyit eszem. Bocs hogy megkérdezem, de van székrekedésed? mert az is tünete a gyomorfekélynek!
2011. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, az nincs szerencsére.
2011. szept. 19. 17:18
 6/8 anonim válasza:
Hmmmm... szerencséd van. Régóta tart? ilyenkor jó az a sima háztartási keksz, vagy sima vízben főtt krumpli ici-pici sóval, kerüld a fűszeres kajákat, és soha ne legyél nagyon éhes. El kell menni orvoshoz, és megtükrözik nagyon szar lesz, de megéri mert ha gyomorfekélyed van mégis(remélhetőleg nem) és eldurvul , egy életen át nem jössz ki belőle. Én is megyek a jővőhéten! :(
2011. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egyébként van a Quamatel nevű gyógyszer, csodákra képes, de csak tünetek enyhítésére, nem gyógyítja meg a gyomorfekélyt. Olvasd el a betegtályékoztatót, receotre adják mondjuk, de a patikában a kicsi kiszerelést recept nélkül is. Ha bármilyen gyógyszerre is allergiás vagy ne vedd be. Beszélj orvossal előtte.
2011. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esspumisan gyöngy..pufaadás és hasi problémákra való gyógyszer próbáld ki. :)
2012. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!