Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 8 nap alatt elfogyasztottam...

8 nap alatt elfogyasztottam két doboz kataflámot, napi hatot. Nem lesz baja a gyomromnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok drogos, öngyilkos sem akarok lenni, csak mandulaműtéten estem át és azt mondták, hogy 4 óránként lehet bevenni. Nekem rohadtul fájt, ezért mindig bevettem a következőt, ha lejárt a négy óra. Éjjel mindig fölébredtem, mert nagyon sokat iszom és olyankor is bevettem.


Az orvos azt mondta, hogy nem nagy gáz és felírt egy gyógyszert, amit szednem kell, ami a gyomorsav ellen van. Én azért mégis félek. Ugye nem lesz bajom?


2012. aug. 22. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami napi korlátozása, de ha az orvos azt mondta, hogy nincs baj, akkor ne aggódj. Én is megzabáltam már néha egy csomó 25mg-os voltarent és nem lett semmi bajom.
2012. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cheesysnail ***** válasza:
Helyesbítek nem árt hanem inkább sok savat csinál ami nem jó dolog.
2012. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eszek, amennyire bírok, de nem nagyon megy. Ma is gyakorlatilag két melegszendvicset ettem. Nehéz legyűrni a kaját...
2012. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, úgy tűnik rossz néven válaszoltál :DD
2012. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cheesysnail ***** válasza:
ŐŐŐ és hol marad a kérdező kommentje felirat? Vagy te nem is a kérdező vagy aki egy másik accountból jelentkezik be? Mellesleg azt nem mondták hogy ne egyél kenyeret mert megkarcolja a nyelőcsövedet ami fertőzéshez vezethet? Egyél inkább levest vagy főzeléket.
2012. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót: ha nem lesz tőle bajod, szerencséd van. Elég erős gyógyszer olyan értelemben, hogy hatékony fájdalomcsillapító, de van akinek már napi 2 szem is olyan gyomorsavat csinál, ami gyomorfekélyhez vezet, főleg ha dohányzik, és olykor iszik is mellé. Én a helyedben megpróbálnám a paracetamol hatóanyagú gyógyszereket, mint pl. a rubophen, mert az nem kezdi ki a gyomrot. Mondjuk az vényköteles.
2012. aug. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez is vényköteles... most csökkentettem az adagot, remélem, nem lesz baj.
2012. aug. 23. 10:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy vényköteles, de ha kaptál rá savmegkötőt, akkor nem valószínű, hogy bajt okoz.
2012. aug. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!