Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az, hogy nagyon...

Mitől van az, hogy nagyon ritkán vagyok szomjas ha iszok akár mennyit megfájdul a bélrendszerem és hányingerem lesz, de közben fáj a vesém?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit iszol,amikor szomjas vagy?
2009. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Betegség.Szerintem mindenképp menj orvoshoz,ő majd kivizsgál! Ha komolyabb a dolog,nem szabad játszadozni.Lépni kell!
2009. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Álltalába vizet,de most ittam üdítőt és nagyon szarul vagyok tőle!Orvos kiröhög,hogy ilyennel mentem hozzá!
2009. okt. 2. 11:32
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem,hogyha üdítőt iszok nem bírom befejezni akármennyire rosszul vagyok tőle,de ritkán iszok ilyeneket

tegnap 1 pohárral ittam csak

2009. okt. 2. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:

z orvos nemfog kiröhögni, csak jól kell előadni neki. pl ezt mond: jónapot doktorúr. nemtudok folyadékot inni, mert nagyon rosszul leszek mindenféle üdítőtől, hányingerem lesz, és a vesém is megfájdul...

nemfog kiröhögni, mert elég egyértelmű hogy valami szervi elváltozásod van, betegséged. olyan nincs, h vki még a viztől is rosszul lesz.


a forralt vizet próbáltad már? próbáld ki, forralás közben kiforralsz belőle mindent, baktériumot, ásványi anyagot, mindent, és nemmarad más, mint sima víz. ebbe nincs semmi, amitúől rosszl lehetnél. na ezt próbáld meg meginni. ha ettől semmi bajod nemlesz, akkor eléggé valószínű, h a beleiddel van vmi probléma. ha ettőlis bajod lesz, akkor a vesével lehet a gond.

2009. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen azt is kipróbáltam azt sem birom meginni és nem veszi el a szomjúságomat
2009. okt. 3. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!