Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnék hamarabb elaludni?

Hogy tudnék hamarabb elaludni?

Figyelt kérdés
Olyan gondom van, hogy voltak olyan napok, amikor lefeküdtem aludni és még 3 órán keresztül fönt voltam, mert egyszerűen nem tudtam elaludni, álmos voltam, fáradt voltam, de nem ment. Valami étel, módszer vagy nem tudom, valami kellene, hogy hamarabb elaludjak. Köszönöm előre is.

2013. máj. 19. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Fizikailag is fáradt voltál vagy csak szellemileg? Ha csak az utóbbi akkor tessék megdolgoztatni magad lefekvés előtt. Na jó nem azt mondom hogy mielőtt ágyba huppansz fuss le egy maratont de pár fekvőtámasz, felülés segíthet.

A levendula nyugtató hatású, réges régen egy messzi-messzi galaxisban az emberek levendulát tettek a párnába hogy könnyebben és jobban aludjanak. Akár ezt is meglehetne próbálni.

2013. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!