Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában rettenetesen...

Mostanában rettenetesen nehezen alszok el, órákig forgolódok. Mitől tudnék hamarabb elaludni?

Figyelt kérdés
Ugy 1 hete kezdődött. Régen pikk-pakk sött egy hete is simán elaludtam. Mindig is korán feküdten 8-9 körül és hajnalban én kelek fel elöbb. Most ugyan ugy én kelek fel, de 11 igy vagy akár tovább forgolódok. Mitől van ez? nembírom:\'( Aludni akarok. \'8 éves lány vagyok, nemiszom kólát, energiaitalt, kávét. És szinte semmi károsat, nemdohányzom. Mivel tudnék elaludni? Vannak praktikák, teák, BÁRMI???? jah, és ma szekem 5. napja a Milligest et.
2008. júl. 7. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi, velem is ez van. Szerintem a meleg, a fülledt levegő teszi. Gyógymód nincs rá, állítólag a levendula illatú füstölő vagy párologtató segít, engem inkább zavart.
2008. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg nem aggaszt valami mostanában? Mert általában nem tesz jót az embernek, ha valami nyomasztja vagy túl sokat gondolkodik egy adott dolgon. Mielőtt lefeküdnél próbálj már pihengetni és pozitív dolgokra gondolni, ne gépezz meg ne nézz tv-t, mert az is az embert csak izgatja feleslegesen. Hidd el, hogy hamar elalszol majd, ha hiszel abban, hogy eltudsz aludni:) és semmiképpen ne állj úgy hozzá, hogy 'jaj biztos megint nem tudok majd elaludni', mert akkor biztos, hogy nem is fogsz elaludni. Apropó, egy jó kis kamilla tea csodákat művel lefekvés előtt vagy akár bármikor csak ajánlani tudom.
2008. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én se alszom mostanában olyan jól...lehet,hogy az UFOk miatt... :-)

próbálj délután(szóval nem lefekvés elött) mozogni,fáraszd ki magad valamivel,nekem ez bevált. És még jó kedved is lesz tőle.

2008. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Esténként elmehetnél mondjuk futni vagy tornázni és mindjárt jobban esik az alvás.Reggel korán pattanj ki az ágyból,napközben ne aludj,próbáld meg hasznosan eltölteni azidődet.Ha ez sem segít esetleg én tudom ajánlani a meleg cukros tejet vagy a citromfű teát, levendula teát.Ezek nekem bejöttek.
2008. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!