Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagy bajban vagyok! Hogy...

Nagy bajban vagyok! Hogy tudnék segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Nagy bajban vagyok !

Az apukám (46) kimeríti magát , mert csak a család a család a család a család ... Nem gondol az egészségére ! Állandóan dolgozik , hol a kertben hol a munkahelyén reggeltől estig ! Pl.: H., K., Sz., szabad aztán Cs., P., Szo., dolgozik 12órát majd (reggel 8-tól este 8ig) A pénteki és a szombati napja abból áll hogy miután hazaér a munkából van neki más fél órája hogy lefürödjön felöltözzön és elmenjen egy másik településre mert kidobó ! Miután végzett pénteken reggel 5-kor , alszik 2 és fél órát, megy 8-ra dolgozni utána megint reggel 5ig dolgozik ! Vasárnap mikor pihenhetne , felkel 8 kor és nekikezd a kertnek ( füvet vág, megnyírja a bokrokat , összegereblyézi a leveleket stb.) ! Nem bírom nézni, hogy olyan szinten kimeríti magát, hogy néha már rosszul van (most pl 105-öt ver a szíve egy perc alatt , illetve nem egyszer volt előre nyilaló háti nyomás, középtájt)


Hogy tudnék segíteni ? Mert már nem bírom nézni hogy egy egészséges emberből aki egész életét végig sportolta ilyen rossz állapotban legyen !

Beszélni nem tudok vele mert akkor azt mondja hogy a családnak kell a pénz és hogy ne legyen semmiben hiányunk (anyának , tesómnak meg nekem) !


Kérlek szépen segítsetek, és ne nézzetek hülyének halál komolyan beszélek illetve ,ha trollkodni akarsz azt ne itt tedd mert ez nem egy olyan kérdés, hogy milyen színű legyen a hajam ?!


Előre is köszönöm a válaszotokat !



2013. máj. 21. 18:18
 1/5 A kérdező kommentje:
*szombat reggel 5-kor
2013. máj. 21. 18:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre így elég nehéz válaszolni de ami nekem eszembe jutott az az hogy pl. a kertet te is el tudnád intézni ezzel egy kis pihenést tudnál neki nyújtani.
2013. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen az lesz ! A kertet viszem én ! Köszönöm hogy elolvastad és nem "riadtál" meg egy kis szövegtől ..
2013. máj. 23. 00:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem lehet megóvni saját magától. Ha ő nem tudja mennyi az elég, és mikor kell pihenni, akkor nem tudsz neki segíteni, legfeljebb az otthoni munkában, hogy akkor pihenjen. Gondolom a munkahelye nem olyan fárasztó, ezért bírja, na meg ott is aludhat, ha nem is sokat
2013. máj. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó neki,h 3szabinapja van.nekem 12óra mellett se volt ennyi
2013. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!