Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagy bajban vagyok, valaki...

Nagy bajban vagyok, valaki segítene? (pszichológus)

Figyelt kérdés

Középiskolás fiú vagyok. Pánikbeteg vagyok és egyre több az önpusztítási vágyam! A szüleim kinevettek a pánikbetegségem miatt, a barátnőm lelkileg terrorizál. Pszichológus kellene, de pénzem nincsen, dolgozni nem tudok, mert már félek az utcán lenni.

Tudna valaki segíteni, hogy meggyógyuljak? Esetleg van itt pszichológus akivel tudnék néha beszélgetni?


2012. júl. 30. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg elmehetnél egy családsegítő központba, ott ingyen is találsz pszichológust.

Melyik városban laksz? Ha Miskolcon vagy közelében akkor esetleg írhatok egy helyet priviben.

2012. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem Miskolci :( Vas megyében lakom :D
2012. júl. 30. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor próbálj meg keresni ott egyet a közelben, esetleeg még "gyermekjóléti szolgálat"-ra is ráguglizhatsz.

Esetleg ez az oldal hasznos lehet: [link]

2012. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. júl. 30. 23:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Hű, harmadjára csak összeszedem magam :D


Itt pedig skype-on is tudsz segítséget kérni (lekisegélyféle:) )

[link]


(tekerj a honlap aljára)

2012. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!