Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagy bajban vagyok? (fiúk,...

Nagy bajban vagyok? (fiúk, lányok egyaránt. )

Figyelt kérdés

Szerintetek a véres széklet nagyon nagy bajra utalhat? (Serdülő korban vagyok) És még annyit hozzátennék,hogy tavaly, táborozás után megcsípett egy kullancs. =/

Lehetséges,hogy esetleg Leim kóros vagyok? Mi lehet ez?

Egy kisebb időre elmúlt, aztán újra jelentkezett.


2010. aug. 26. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenképp menj orvoshoz,mert a véres széklet komoly dolog .sokminden okozhatja és kikell vizsgálni.
2010. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, ő többet tud mondani.AMúgy ne játsz vele mert ha sűrűn fordul elő, az akár gyulladás is lehet vagy rosszabb esetben rák.De az is lehet h. megeröltetted és még nem gyógyult be.De menj el dokihoz,a biztos
2010. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aranyér is lehet
2010. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tán lyme-kór...de nem, azonnal fordulj orvoshoz, mert a ráktól kezdve a krónikus gyulladáson át a végbélpolipig sok minden lehet és mindegyik kezelésre szorul
2010. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valami nagyon aggasztó lehet, akkor az a véres széklet! Sürgősen doki!!!
2010. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy köze van a kullancshoz. Friss vér van benne, vagy fekete, szurokszerű széklet?
2010. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezesetben elmegyek orvoshoz.Friss vér.
2010. aug. 27. 20:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Kicsit utánaolvastam a dolognak és el is mentem orvoshoz :) Szerencsére mindkét helyen nyugtató reakciókat kaptam. Úgynevezett "végbélrepedésben" szenvedtem.:) Friss vért észleltem a papírokon, és székelés közben éles fájdalom hasított belém de amilyen hirtelen jött, úgy el is múlt. Annyi a dolgom,hogy rostdús étrendet vezessek be. :) Köszönöm a válaszokat mindenkinek
2010. aug. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!